Hakkımızda

lady-with-floral

Vizyon ve Misyonumuz

İnsan sağlığının önemini unutmadan, zihinlerde yerleşik ayrımların tamamını reddederek, her an tazelenen şevk ve bilgiyle ekonomik kaygıları asla öne çıkarmadan, hastalarımız için, gereksiz külfetler oluşturacak tüm niyet ve mekanizmalardan arınmış olarak hevesle ve özveriyle insana ve insan sağlığına hizmet vermek için varız.
Her kesitte en üstün kaliteyi yakalamak gayretiyle, modern tıbbın sunduğu tüm imkanlardan yararlanarak ortak hedef ve beklentileri karşılayan lider bir kuruluş olmaktır.

Kalite

Anlayışımız

Tıbbı Hizmet süreçlerinde “Safa Hastaneler Grubu” kalite yönetim sistemini benimseyen, uygulayan ve etkinliğini sürekli geliştiren, ulusal ve uluslar arası düzeyde işbirliği yapan, kaliteli sağlık hizmetini uygun maliyette sunmak.

Hakkımızda about us img

Kalite

ISO 9001:2008

Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde hasta memnuniyeti, hasta hakları, sürekli iyileştirme, düzeltici ve önleyici faaliyet planlama, hasta ve çalışan güvenliği, sağlıkta etik gibi uluslararası standartların sağlık alanında büyük önem verdiği kavramlar üzerinde gösterdiği titiz çalışmaları sonucunda özel Safa Hastanesi Yenibosna son derece sıkı bir titizlikle geçirmiş olduğu denetimlerin ardından ISO 9001:2008 ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem belgesini almaya hak kazanmıştır.

Kalite çalışmaları TUV Austria-Hellas ve TUV Thüringen Uluslararası Kalite Denetimi temsilcilikleri ile Kalite Yönetim Sistemi belgelendirilmiştir.

Temel Değerlerimiz

  • Güvenilirlik
  • Adil ve hakkaniyetli hizmet
  • Mahremiyet ve gizliliği koruma
  • İnsana ve emeğe saygı
  • Bilimsel ve akılcı hizmet
  • Ekip çalışması bilincine sahip olmak
  • Profesyonellik ve kesintisiz hizmet
  • Yeniliklere açık olmak

Bültenimize Üye Olun

SAFA Estetik ve güzellik merkezi olarak siz misafirlerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz

Hafta içi: 08:00 – 17:00

Cumartesi: 08:00 – 15:00

Pazar: Kapalı

Zafer Mh. Ahmet Yesevi Cd. Gümüş Sk. N:40-21 / 34194 Bahçelievler İSTANBUL

Email: info@safaestetik.com

Telefon: +90 533 898 17 01

SAFA Estetik © 2021