Şartlar ve Koşullar

Bu Hüküm ve Koşullar, SAFA Estetik ve Güzellik ‘dan satın aldığınız herhangi bir tedavi paketi ile ilgili hüküm ve koşulları belirler.

Lütfen bu Hüküm ve Koşulları ve aşağıda belirtilen belgeleri okuyun.

www.safaestetik.com web sitesi tarafından sağlanan bilgilere ve hizmete erişim, aşağıda listelenen hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Hüküm ve koşullarımızı kabul ederek, bu Hüküm ve Koşullara tabi olacağınızı ve bunlara uymayı kabul edersiniz. SAFA Estetik ve Güzellik, önceden haber vermeksizin Hüküm ve Koşulları değiştirme ve tadil etme hakkına sahiptir.

Size verilen Teklifi kabul ettiğinizde ve Tıbbi Geçmiş Formunu doldurduğunuzda ve planlanan ameliyat için herhangi bir sağlık sorununuz yoksa, bize bir depozito ödemeniz gerekecek ve sözleşmeniz Şartlar ve Koşullara dayanacaktır. Burada ve Tıbbi Geçmiş Formu altında sağlanmıştır.

 1. Tanımlar

SAFA Estetik ve Güzellik: Sağlık Hizmeti Sağlayıcısı: Konsültasyon, muayene, tıbbi prosedür ve bakım ve sonrası bakımı sağlayan hastane, özel klinik, cerrah veya diğer herhangi bir tıp uzmanı.

Tedavi Paketi: Hastanın tercihine göre tedavi, konaklama, transferler, şehir turu ve Müşteri Deneyimi Uzmanı hizmetlerini içerebilen tedavi paketi
Tedavi: Seçilen sağlık kuruluşunda yapılacak tıbbi tedavi.

 1. SAFA Estetik ve Güzellik Firmasının Sorumlulukları ve Sorumlulukları
 • Tıbbi paketiniz resimlerinize ve test sonuçlarınıza göre belirlenir. Bu nedenle, sağlık uzmanınızla fiziksel muayene sırasında değişebilir.
 • Tedavi paketiniz tüm ameliyat öncesi testleri kapsar. Bununla birlikte, önceden var olan bir durum veya herhangi bir duruma maruz kalmanız veya yatkınlığınız nedeniyle gerekli görülen ekstra testler için ayrıca ücretlendirilebilirsiniz.
 • Tedavi paketiniz, hastanede kalışınızın değerlendirilen gece sayısını içerir ve bu sayı Teklifinizde ve / veya Seyahat Programınızda belirtilmiştir. Tedavi paketinizde belirtilenden fazla gece kaldığınız durumlarda, ilave geceler hastanenin mevcut fiyatları üzerinden sizden tahsil edilecektir.
 • SAFA Estetik ve Güzellik, tıbbi bir kolaylaştırıcı şirkettir. SAFA Estetik ve Güzellik herhangi bir sağlık hizmeti tesisini veya onlar tarafından sunulan hizmeti işletmez veya kontrol etmez. Bu hüküm ve koşulları kabul ederek, sağlık hizmeti sağlayıcınızın neden olduğu herhangi bir yanlış uygulama veya komplikasyondan SAFA Estetik ve Güzellik ’i sorumlu tutmamayı kabul etmiş olursunuz. Tedavi merkezindeki formlar, sizinle Sağlık Hizmeti Sağlayıcısı arasında sözleşmeye dayalı bir ilişki oluşturur.
 • Bir tıbbi kolaylaştırıcı şirket olarak SAFA Estetik ve Güzellik, herhangi bir komplikasyon veya memnuniyetsizlik olması durumunda seçtiğiniz Sağlık Hizmeti Sağlayıcısıyla iletişimi kolaylaştırır. SAFA Estetik ve Güzellik ayrıca komplikasyon veya memnuniyetsizlik durumunda tedavinizle ilgili ikinci bir görüş almanıza yardımcı olur.

Ancak, tıbbi niteliklere sahip değiliz ve seçtiğiniz Sağlık Hizmeti Sağlayıcınız aracılığıyla sağlanan herhangi bir tıbbi prosedürden sorumlu veya yükümlü tutulmayacağız. Sağlık hizmeti sağlayıcısı tarafından sağlanan herhangi bir bakım, tedavi veya diğer hizmetlerden veya tavsiyesinden doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir yanlış uygulama iddiasından sorumlu veya yükümlü tutulmayacağız. Benzer şekilde, Sağlık Hizmeti Sağlayıcısının tedavilerinden kaynaklanan komplikasyonlar ve memnuniyetsizlikler için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmeyeceğiz. Tedavinize devam etmeden önce Sağlık Hizmeti Sağlayıcısının hüküm ve koşullarını ve onay formlarını dikkatlice okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 • SAFA Estetik ve Güzellik, yolculuğunuzdan önce tıbbi paketiniz hakkında gerekli tüm bilgileri size sağlayacaktır;
 • Sağlık Hizmeti Sağlayıcısının adı ve iletişim bilgileri
 • Otelin adı ve iletişim bilgileri (tıbbi paketinizde bulunuyorsa)
 • Müşteri Deneyimi Uzmanının adı ve iletişim bilgileri (tıbbi paketinizde mevcutsa)
 • Şoförün adı ve iletişim bilgileri (Sağlık paketinizde varsa)
 • Transferlerin tarihi, saati ve yerleri (Sağlık paketinizde mevcutsa)
 • Tedavinin tarihi ve saati
 • Tedavi paketinin maliyeti
 • Vize ve pasaport gereksinimleri
 • SAFA Estetik ve Güzellik, oteller gibi üçüncü şahıs hizmetlerinden sorumlu değildir. SAFA Estetik ve Güzellik, bu hizmetlerin düzenlenmesinden sorumludur.
 1. Sorumluluklarınız
 • Bu hüküm ve koşulları kabul ederek, tıbbi durumunuzla ilgili her türlü bilgiyi paylaşmayı kabul etmiş olursunuz.
 • Size doğru tedavi planını sağlamak için tıbbi durumunuzla ilgili uygun bilgileri sağlamaktan sorumlusunuz.
 • Sağlık hizmeti sağlayıcısı tarafından sunulan tedaviniz ile ilgili olarak pasaport ve vize gibi seyahat belgelerinizi hazırlamaktan sorumlusunuz. SAFA Estetik ve Güzellik, tedaviniz için Türkiye’ye seyahatinizi ayarlamaktan sorumlu değildir.
 • Bu hüküm ve koşulları kabul ederek, SAFA Estetik ve Güzellik ’e tıbbi kayıtlarınızı sağlık hizmeti sağlayıcınızdan alması ve gerektiğinde bu kayıtları tutması için izin vermiş olursunuz.
 • SAFA Estetik ve Güzellik firmasının sağlık hizmeti sağlayıcısından bir tedavi almak için, yolculuğunuza başlamadan önce SAFA Estetik ve Güzellik ’a bir depozito ödemesi yapmanız ve tedavinizden önce tutarın tamamını ödemeniz gerekir. Ödemenizi tamamlamadan herhangi bir tedavi görmeyeceksiniz.
 • Tıbbi paketinize herhangi bir sigorta türü eklemek sizin sorumluluğunuzdadır. SAFA Estetik ve Güzellik, web sitesinde tıbbi seyahat sigortası önermektedir ve bunlardan biriyle devam edebilirsiniz. Bu Hüküm ve Koşulları kabul ederek, sigorta yükümlülüğünüzü kabul etmiş olursunuz.
  1. İptal
 • Madde 2.1’e göre, doktorunuz / cerrahınız tarafından gerçek fizik muayeneniz sonucunda veya tetkik sonuçlarınız nedeniyle tedavi planınız değişirse devam etmeme seçeneğiniz vardır. Bu durumlarda, toplam paket miktarınızdan testler ve konsültasyonlarla ilgili maliyetler düşüldükten sonra bir geri ödeme alacaksınız. Lütfen SAFA Estetik ve Güzellik firmasının konaklama, seyahat ve transfer masraflarınızı iade etmekten sorumlu olmadığını unutmayın, çünkü bu düzenlemeler SAFA Estetik ve Güzellik tarafından değil, SAFA Estetik ve Güzellik tarafından kontrol edilmeyen veya işletilmeyen diğer üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından veya bunlar aracılığıyla yapılır.
 • Yeni tedavi planına devam etmek istiyorsanız, revize edilmiş bir fiyat teklifi alacaksınız. Sağlık Hizmeti Sağlayıcısına kalan bakiye, başlangıçta ödenen depozitoya göre ödenecektir. Tedavi planı değişirse, kalış süresi de değişebilir. SAFA Estetik ve Güzellik bununla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez ve kalan fazladan günlerle ilgili düzenleme veya organizasyon eksikliğinden veya ilave kalış ücretinden sorumlu tutulamaz.
 • Depozito ödemenizi Tıbbi Geçmiş Formunu doldurmadan ve Tıbbi Geçmiş Formunu doldurduktan sonra öderseniz, doktor sağlık durumunuzun planlanan ameliyata uygun olmadığını değerlendirir, depozitonuz tamamen iade edilir.
 • SAFA Estetik ve Güzellik ’e yazılı bildirimde bulunarak tedavinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal durumunda, halihazırda yapılmış harcamalar geri ödemenizden düşülecek ve kalan tutarı iptalinizi takip eden ayın başında alacaksınız.
 • Depozitonuzu ödedikten sonra 7 gün içinde tedavinizi iptal ederseniz ve uçak biletiniz henüz SAFA Estetik ve Güzellik tarafından alınmadıysa ve bu nedenle SAFA Estetik ve Güzellik otel, sürücü ve hastanenizi henüz rezerve etmediyse, depozito ödemeniz tamamen iade edilecektir.
 • İşleminizden 1 aydan az bir süre önce iptal ederseniz ve / veya uçuş biletlerinizi gönderdikten sonra işleminizi iptal ederseniz, her tedavi türü için belirtilen depozito tutarı iade edilmeyecektir. Geçici olarak iptal etmek için geçerli bir nedeniniz varsa, teminat ödemeniz yapıldıktan sonra 6 ay içinde tedavinizi yine de görebilirsiniz.
 • Ameliyattan 48 saatten daha az bir süre önce iptal ederseniz, otel, havaalanı ve dahili transferler için yaptığınız masrafları ve halihazırda uygulanmış olan herhangi bir tedavi için herhangi bir ücreti (ameliyat öncesi testler ve konsültasyon) ödersiniz. Depozitonuz belirtilen masraflardan düşülecek ve kalan tutar tarafınızdan doğrudan kredi kartı, nakit veya banka havalesi ile SAFA Estetik ve Güzellik ’a ödenecektir.
 1. Tıbbi Muayene

SAFA Estetik ve Güzellik size her türlü ameliyatın / tedavinin belirli tıbbi riskler taşıdığını hatırlatır; kozmetik cerrahi ile ilişkili riskler sonuçlardan memnuniyetsizliği de içerir. Siz ve cerrah / profesyonel, sonuçlardan beklentilerinizin gerçekçi ve makul olması için ameliyatınızın / tedavinizin beklenen sonucu konusunda hemfikir olmalısınız. SAFA Estetik ve Güzellik web sitesi aracılığıyla sağlanan herhangi bir tıbbi veya cerrahi tavsiye, e-posta belgeleri, herhangi bir mesaj, SAFA Estetik ve Güzellik ’un bilgisi dahilinde doğrudur. Ancak, tedavinizden önce Cerrahınızla yüz yüze görüşmede bunların bir kez daha tartışılması sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle, cerrahi tedaviye başlamadan önce bilmek istediğiniz her şeyi cerrahınıza sormaktan asla çekinmeyin.

 1. Bakım sonrası

Ameliyatınız sonrasında belli sayıda kontrolünüz olacaktır. Biri hastanede olacak, diğeri siz ülkenize dönmeden önce olacak. Bakım sonrası talimatlarınız size cerrahınız tarafından sağlanacaktır. Bakım sonrası talimatlara uymakla yükümlüsünüz. Ülkenize döndükten sonra herhangi bir komplikasyon belirtisi ortaya çıkarsa, fotoğraflarınızı, test sonuçlarınızı, ülkenizde aldığınız herhangi bir doktor raporunu sorarak size yardımcı olacağız ve durumunuzu takip etmesi için cerrahınıza teslim edeceğiz, bir görüş ve ameliyat sonrası tedavi için olası sonraki adımları belirleyin.

Revizyon veya düzeltici tedaviye ihtiyacınız varsa ve cerrahınız revizyon veya düzeltici ameliyata ihtiyacınız olduğunu onaylar ve kabul ederse, cerrah tedavinin maliyetini üstlenir. Bu durumda sadece hastane (cerrah hariç), seyahat, konaklama, transfer ve yiyecek masraflarını karşılamanız gerekecektir.

Klinik / hastane size bakım sonrası talimatlar ve tavsiyeler verecektir. Bu talimatlara uymamanız ve bakım eksikliğinden kaynaklanan yansımaların ortaya çıkması durumunda, hastane ve cerrah sorumlu tutulamaz. Hastaneniz, cerrahınız veya SAFA Estetik ve Güzellik firmasının geri ödeme yapma olasılığı yoktur. SAFA Estetik ve Güzellik, web sitesinde herhangi bir komplikasyon durumunda ülkenizdeki ameliyat / tedavi masraflarını karşılayan tıbbi seyahat sigortası önermektedir. Sigortalı olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

 1. Geri Bildirimler ve İncelemeler

SAFA Estetik ve Güzellik, mükemmel hizmet vermeyi amaçlamaktadır. SAFA Estetik ve Güzellik, incelemelerin samimi, samimi, yardımcı olması ve doğrudan SAFA Estetik ve Güzellik hizmetleriyle ilgili olması koşuluyla hizmetlerini iyileştirmek için hastalarından geri bildirim beklemektedir. SAFA Estetik ve Güzellik, uygun fiyatlarla kaliteli tedaviler sunmak için bir aracıdır. Ancak, sağlık hizmeti sunucuları tarafından verilen hizmetlerden ve eylemlerinden SAFA Estetik ve Güzellik sorumlu tutulamaz.

 1. Gizlilik ve Veri Koruma
 • SAFA Estetik ve Güzellik, kişisel bilgilerinizin kesinlikle gizli bir şekilde saklanmasından sorumludur. SAFA Estetik ve Güzellik, verilerinizi, kayıtlarınızı veya bilgilerinizi izniniz olmadan ifşa etmeyecek ve yalnızca sağlık personeli ile paylaşacaktır.
 • Mahremiyetinizi garanti altına almak için SAFA Estetik ve Güzellik, kişisel sağlık bilgilerinin açıklanması ve ifşa edilmesi ile ilgili tüm hasta bilgilerini Türk Yasalarına uygun olarak saklar. Anonim fotoğraflarınız, gösterme amacıyla kullanılabilir ve yalnızca çeşitli prosedürlerin olası sonuçlarını göstermek için sunulabilir. Kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslara satmayacağız veya kiralamayacağız. Bu hüküm ve koşulları kabul ederek, SAFA Estetik ve Güzellik firmasının sitemizi iyileştirmek ve daha iyi müşteri hizmeti sunmak için tedavinizin öncesi sonrası resimlerini anonim bir şekilde kullanmasına izin vermiş olursunuz.
  İşbu sözleşmeden doğan ihtilaflarda Taraflar, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlüklerinin yetkisini kabul ederler.

Bültenimize Üye Olun

SAFA Estetik ve güzellik merkezi olarak siz misafirlerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz

Hafta içi: 08:00 – 17:00

Cumartesi: 08:00 – 15:00

Pazar: Kapalı

Zafer Mh. Ahmet Yesevi Cd. Gümüş Sk. N:40-21 / 34194 Bahçelievler İSTANBUL

Email: info@safaestetik.com

Telefon: +90 533 898 17 01

SAFA Estetik © 2021